Loading
« Zpět na reference

Henry Schein - přechod na nové systémy

Se společností Henry Schein spolupracuji od října 2019. Oslovili mě, abych pro ně vedl projekt zahrnující implementaci nového ERP (včetně migrace dat ze starého ERP), implementaci prodejní aplikace pro obchodní tým a implementaci nového e-shopu.

V projektu bylo nutné nejen vést dva různé zahraniční vývojářské týmy, ale také denně fungovat s celým týmem Henry Schein, velmi dobře poznat interní procesy a to, jak zaměstnanci fungují. Mimo to jsem v rámci projektu řídil veškeré testování podle korporátních nařízení Henry Schein vč. vytvoření a realizace testovacích scénářů.

Projekt byl jedna z největších výzev vzhledem k šibeničnímu deadlinu, ale s radostí mohu říci, že se cíl projektu - nepřerušit provoz a nepřestat prodávat - podařilo úspěšně naplnit.

Vzhledem ke spokojenosti obou stran jsme se s Henry Scheinem domluvili na pokračování spolupráce a nyní společnosti pomáhám jejich ERP a další používané aplikace rozvíjet. Velké specifikum celé spolupráce je nutnost skloubit požadavky dvou různých firem (české a polské divize Henry Schein) a mnohdy i požadavkům firemní matky z USA.

Za dobu spolupráce s Henry Scheinem na rozvoji používaných aplikací se nám například podařilo zkrotit a uvést do praxe velmi komplexní systém slev, zautomatizovat fakturaci, zefektivnit a měřit kvalitu skladových a nákupních procesů a mnoho dalšího.

Henry Schein - přechod na nové systémy